Hanso Recorder

Hanso Recorder

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 812
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tamindir

Hanso Recorder, mikrofon yardımıyla ses kaydı yapabileceğiniz veya doğrudan bilgisayar seslerini kaydedebileceğiniz başarılı bir ses kayıt programıdır.

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Dilerseniz Ses Düzenleme Araçları kategorisinden alternatif programlara göz atabilirsiniz.

Hanso Recorder, farklı kaynaklar üzerinden veya mikrofon yardımıyla ses kaydı yapmanıza olanak sağlayan gelişmiş bir ses kaydetme programıdır.

MP3, WMA, OGG, VOX, AU ve AIFF gibi bilinen tüm popüler ses formatlarını destekleyen programı isterseniz bilgisayarınızın açılışıyla birlikte başlatabilirsiniz.

Ses kayıtları oluşturmak ve dökümanlarını ses kaydına dönüştürmek isteyen tüm kullanıcılar tarafından kolaylıkla kullanılabilecek bir program olan Hanso Recorder, ses kaynağı, kayıt kalitesi, ses formatı gibi birçok yapılandırılabilir ayarı da kullanıcıların düzenlemesine olanak sağlamaktadır.

Sınırsız kayıt süresine sahip olan program içerisinde bulunan zamanlayıcı sayesinde evde olmadığınız zamanlarda bile sevdiğiniz radyo yayınlarını veya tv şovlarını kaydetmenize olanak sağlar.

Ses dosyalarını istediğiniz adla istediğiniz klasör altına kaydetmenize olanak sağlayan program, daha önce yapmış olduğunuz tüm kayıtları görüntüleyebilmeniz için arşiv özelliğine de sahiptir.

Aynı zamanda oldukça kullanışlı bir kullanıcı arayüzüne sahip olan Hanso Recorder, her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilmektedir. Ses efektleri, ekolayzır, ses kalitesi arttırma ve benzeri gelişmiş özellikleri sayesinde öne çıkan programı tüm kullanıcılarımıza tavsiye ediyorum.

Not: Ücretsiz bir program olan Hanso Recorder, reklam destekli olarak kullanıcılara sunulmaktadır. Bu nedenle kurulum sırasında karşınıza gelecek olan üçüncü parti yazılım kurulum tekliflerine dikkat ediniz.