Hekapad

Hekapad

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 282
  • DOSYA BOYUTU 0.82 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Hekasoft

Sık sık yazı yazanlar ve basit bir metin editörü arayanlar Hekapad'i hemen deneyebilirler.

Hekapad programı bilgisayarında yeni bir metin editörü arayanlar için hazırlanmış ve kolay kullanıma sahip programlardan bir tanesi. Not Defteri'ni yetersiz bulanların deneyebilecekleri program, hem temiz ve basit arayüzü hem de performansı ile oldukça iyi bir program. Ücretsiz olması ve anlaşılır yapısı sayesinde denenmesi gerekenler arasında yer alıyor.

Standart yazı yazma özelliklerinin yanında yazının içerisine mevcut tarihi ekleme, semboller ekleme gibi çeşitli ek özellikleri de barındıran program, txt formatı dışında nfo, ini, inf ve log gibi değişik formatlardaki kayıtları da destekliyor. Sık sık yazdıklarının takibini yapması gerekenler, yine programı kullanarak kaç kelime yazdıklarını da görebilirler. Yazıların hepsini büyük ya da küçük harfe çevirme, en son açılan dökümanların listesini görme gibi bazı yetenekler ise işlerinizi hızlandırabilecekler arasında yer alıyor.

Sistem kaynaklarını neredeyse tüketmeyen ve dosya açma kapama kaydetme gibi işlemler sırasında herhangi bir sorun çıkarmayan program, sık sık yazı yazanların işini görecektir.