Hello Vino

Hello Vino

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 49
  • DOSYA BOYUTU 3.40 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Drive Thru Interactive

Hello Vino, şarap severlerin en lezzetli ve en uygun şarabı bulmaları için onlara yardım etmek amacıyla geliştirilen yararlı ve ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Hello Vino, hem Android hem de iOS cihaz sahipleri tarafından ücretsiz olarak kullanılabilen bir şarap asistanı uygulamasıdır.

Şarap severlerin ve gerçekten şarap içmekten büyük keyif alanların kullanabileceği uygulama, damak tadınıza en uygun şaraplarını bulabilmeniz için size önerilerde bulunarak yardımcı olmaya çalışmaktadır. Yediğiniz yemeğe göre en uygun şarapları listeleyen ve yemeğinizi mükemmel bir şarapla süslemenizi sağlayan uygulama oldukça pratik ve yararlıdır.

Şarap şişelerinin üzerlerindeki etiketlerin fotoğraflarını çekerek uygulama üzerinden aratabilir ve daha önce bu şarabı kullanmış kişilerin şarap hakkında yaptığı yorumu ve puanlamayı görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca kendi içtiğiniz şarapların etiketlerini tarayarak uygulama üzerinde değerlendirme yaparak diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

Özel durumlar, akşam yemekleri ve hediye olarak şarap seçimi yapmanızı kolaylaştıracak bu uygulama sayesinde damak tadınıza en uygun şarapları istediğiniz an bulabilirsiniz. Şarap içmekten keyif alan kullanıcıların beğenerek kullanıcağını düşündüğüm uygulama, Android ve iOS kullanıcıları tarafından ücretsiz olarak kullanılabilmektedir.

Sizde yemek seçimlerinize göre farklı şarap önerilerini görmek ve seçiminizi buna göre yapmak isterseniz Hello Vino uygulamasını hemen indirerek kullanmanızı tavsiye ederim.