Helpouts

Helpouts

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,014
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Google

Helpouts, Android cihazlarınız üzerinden Eğitim, Sağlık, Ev ve Bahçe İşleri, Sanat, Müzik ve daha bir çok konuda canlı olarak uzmanlarından videolu yardım alabileceğiniz Google servisidir.

Helpouts, Google'ın yeni çıkarmış olduğu canlı ve videolu yardım servisinin Android uygulamasıdır. Uygulamayı kullanarak Eğitim, Kariyer, Moda, Güzellik, Sağlık, Ev ve Bahçe İşleri, Bilgisayar ve Elektronik, Sanat ve Müzik, Sağlık gibi alanların hepsiyle ilgili problemlerinizi ve eksikliklerinizi, uzman kişiler ile canlı ve videolu şekilde bağlanarak çözüm getirebilirsiniz.

Google, Helpouts üzerinde kullanıcılara canlı yardım desteği sağlayabilmeleri için birçok firmaya davetiye göndermiş durumda. Helpouts üzerinde hizmet veren şirket ve firmalar arttıkça yardım almak istediğiniz konu ile ilgili çeşitliliklerde artacaktır.

Uygulamayı tamamen ücretsiz olarak indirerek, yardıma ihtiyaç duyduğunuz herhangi bir alanda uzman kişilerden canlı olarak karşılıklı videolu konuşma ile yardım almak için rahatlıkla kullanabileceğiniz Helpouts üzerinde yardım almak istediğiniz bazı konularda ücret ödemeniz gerekmektedir. Birçok ücretsiz yardım seçeneği olmasına rağmen, ücretli canlı yardım seçenekleri de mevcut.

Google'ın yeni canlı yardım servisini Android cihazlarınız üzerinden kullanabilmek için hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.