Hesapkurdu

Hesapkurdu

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 272
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Hesapkurdu

Hesapkurdu ile ihtiyaç duyduğunuz krediler için tüm bankaların güncel faiz oranlarını karşılaştırabilir ve başvuru yapabilirsiniz.

Hesapkurdu uygulamasıyla ihtiyaç duyduğunuz konularda kredi çekmek için en uygun hesaplama araçlarını Android cihazlarınızdan kullanabilirsiniz.

Konut kredisi, ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve diğer kredi türlerinden birinden faydalanmak istiyor, fakat hangi bankayı tercih edeceğinize karar veremiyorsanız Hesapkurdu uygulaması imdadınıza koşuyor. 20 bankanın güncel faiz oranlarını içeren ve bunları karşılaştırmanıza imkan sağlayan uygulamada, karşılaştırmadan sonra en uygun faiz oranlarından faydalanabilmek için kredi başvurusu da yapabiliyorsunuz.

Kredi, sigorta ve yatırım ürünlerini anlaşılır bir şekilde karşılaştırarak size en uygun gelecek olan ürünü bulmanızı sağlayan Hesapkurdu uygulamasına özel indirimli oranlardan da faydalanabilmeniz mümkün. Rehber yazılar ve hesaplama araçları da sunan ve bu sayede tüm finansal konularda yardımcı olan Hesapkurdu uygulamasından ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.