HiCollage

HiCollage

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 323
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Fotoable,Inc.

Android telefon ve tabletlerinizde kolayca fotoğraf kolajları yapmak isterseniz bu ücretsiz uygulamayı kullanabilirsiniz.

HiCollage uygulaması Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir fotoğraf kolajlama uygulaması. Son zamanlarda kolajlar yapmanın çok daha popülerlik kazanması ve insanların sevdiklerine kolajlardan oluşan fotoğraflar gönderme istekleri nedeniyle giderek artan uygulamaların arasına HiCollage da katılmış durumda ve tamamen ücretsiz olarak sunuluyor.

İçerisindeki binlerce farklı düzenleme seçeneği ve tam 12 adet fotoğraf ekleme imkanı sayesinde hem kolay hem de hızlı olarak en iyi kolajları elde edebileceğiniz uygulama tam boyut yahut Instagram'a uygun boyutlardaki fotoğraflara da destek veriyor. Dilerseniz çerçeve ve arkaplanları da değiştirebiliyorsunuz.

Çeşitli bilgi kutucukları ekleme sayesinde kolajlarınıza o an bulunduğunuz konum yahut hava durumu ile eklemeler yapabilir, böylece daha renkli hale getirebilirsiniz. Fotoğrafların konumlarını da kolaj içerisinde tek tek ayarlama imkanınız var.