Hidden Capture

Hidden Capture

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,426
  • DOSYA BOYUTU 1.25 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mohsen E.Dawatgar

Bilgisayarınızın zamanlanmış ve gizli olarak ekran görüntülerini yakalamak isterseniz ücretsiz olan bu programı kullanabilirsiniz.

Hidden Capture programı, bilgisayarının ekran görüntülerini en kısa ve hızlı yoldan almak isteyenler için hazırlanmış ücretsiz bir program. İsterseniz tüm masaüstünüzün, isterseniz de aktif olan pencerenin ekran görüntüsünü alabilen program, bunun yanında zamanlanmış bir şekilde otomatik olarak ekran görüntüsü alınmasına da olanak tanıyor.

Kullanıcı arayüzü oldukça basit olan Hidden Capture, maalesef herhangi bir resim editörü barındırmıyor ve bu nedenle ekran görüntüleriniz üzerinde değişiklikler yapmak isterseniz ya da başka resim formatlarına dönüştürmek isterseniz bilgisayarınızdaki diğer resim düzenleme editörlerini kullanmanız gerekiyor.

Ekran görüntülerini kullanarak bir slayt şov görüntüleyebilen Hidden Capture, otomatik olarak zamanlanmış modda kullandığınız zaman kendisini belli etmiyor ve böylece izinsiz kullanıcıların bilgisayarınızda gerçekleştirdikleri işlemleri de onlara farkettirmeden ekran görüntüleri vasıtasıyla görebilirsiniz. Özellikle çocuklarının bilgisayarda ne tür içeriklere giriş yaptıklarını merak eden ailelerin de faydalanabileceğine inanıyorum.