Hideman VPN

Hideman VPN

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 110,586
  • DOSYA BOYUTU 2.8 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Hideman Ltd

Hideman VPN, girişi engellenen ve yasasklanan internet sitelerine kimliğinizi ortaya çıkarmadan anonim olarak giriş yapmanızı sağlayan yararlı ve etkili bir VPN programıdır.

Hideman VPN, internet üzerinde güvenli ve özgür bir şekilde gezmenizi sağlayan yararlı VPN programlarından bir tanesidir. Programa giriş yaptıktan sonra IP adresinizi otomatik olarak saklanarak internet üzerinde kimliğinizi belli etmeden gezinti yapabilirsiniz.

VPN programları kullandığınız IP adresini saklayarak internete diğer ülkeler üzerinde bulunan farklı sunucular üzerinden bağlanmanızı sağlarlar. Böylelikle ülkemizde yasaklı ve engelli olan sitelere VPN programları kullanarak giriş yapabilirsiniz. Yasaklı ve engelli sitelere giriş yapmanızı sağlamak dışında internet verilerinizi 256 bitlik bir şifreleme ile koruyan program tam bir internet özgürlüğü ve güvenliği sunmaktadır.

Programı indirerek ücretsiz olarak 1 aylık deneme sürümünü kullanabilirsiniz. Fakat bir çok diğer VPN programı gibi deneme sürecinden sonra kullanabilmek için haftalık, aylık veya yıllık üyelik almanız gerekiyor. Ülkemizde gittikçe sayısı artan yasaklı sitelere özgürce girmenizi sağlayan Hideman VPN ile daha yeni yasaklanan Twitter'a da rahatça giriş yapabilirsiniz.

Hideman VPN, pratik kullanımı ve hızlı çalışması ile oldukça başarılı bir VPN programı olarak öne çıkıyor. Engelli ve yasaklı sitelere girmek, internet üzerinde kimliğinizi gizlemek ve internet verilerinizi korumak için bir VPN programına ihtiyaç duyuyorsanız Hideman VPN'i denemenizi tavsiye ederim.