Hit the Gator

Hit the Gator

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,454
  • DOSYA BOYUTU 6.8 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Asantee

Hit the Gator eğlenceli bir timsah oyunudur

Hit the Gator oldukça basit bir şekilde oynanabilen ve bir o kadar da eğlenceli olan, ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir Android oyunudur.

Hit the Gator panayırlarda ve eğlence merkezlerinde oynadığımız klasik köstebek vurma oyununu andıran bir timsah oyunudur. Basit bir mantığa dayanan oyunda temel amacımız timsahlar bizi ısırmadan kafalarına vurmak ve onları etkisiz hale getirmektir. Oyunda en fazla 3 kere ısırılabiliyoruz, bu nedenle timsahlara dikkat etmeli ve en yüksek puanı toplamalıyız.

Hit the Gator gayet kolay bir şekilde oynanabiliyor. Timsahlara vurmak için bizi ısırmadan önce kafalarına dokunmamız yeterli. Oyunda ilerledikçe zorluk seviyesi artıyor ve timsahlar daha hızlı hareket etmeye başlıyor. Daha çok heyecan veren bu gidişat reflekslerimizi sınıyor ve daha hızlı karar vermemizi gerektiriyor.

Hit the Gator yediden yetmişyediye bütün oyun severler tarafından rahatça oynanabilir. Eğer arkanıza yaslanıp rahatlamak ve stres atmak isterseniz Hit the Gator çok güzel bir mobil oyun seçeneği olacaktır. Oyunun aşağıda yer alan tanıtım videosunu seyrederek oyun hakkında fikir sahibi olabilirsiniz: