Hızlı Şarj Aracı

Hızlı Şarj Aracı

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,800
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici tugsahhhsj

Cihazınızın performansını düşürerek yüzde 25'e kadar şarj performansı sağlayabilirsiniz.

Android işletim sistemli cihazlarınızın yavaş şarj olduğunu düşünüyorsanız Hızlı Şarj Aracı uygulaması ile normale göre yüzde 25 daha hızlı şarj edebilirsiniz.

Akıllı telefonlar hayatımızın vazgeçilmez birer parçası olduğu ne yazık ki acı bir gerçek. Bağımlılık derecesine gelen akıllı telefonlar, bilgisayardan yapılabilecek pek çok işlemi pratik bir şekilde de gerçekleştirmemizi sağlıyorlar. Ancak, en büyük problemlerden bir tanesi de telefonların bataryalarının çabuk bitmesi. Günlük hayatın koşuşturmacasında, telefonun hızlı şarj olması hemen hemen herkesin dileği diyebiliriz.

Pek çok telefonda hızlı şarj özelliği ile dakikalar içerisinde yüzde 60’lara kadar şarj edebilmek mümkün. Eğer, siz de cihazınızın yavaş şarj olduğunu düşünüyorsanız ve bunu hızlandırmak istiyorsanız Hızlı Şarj Aracı imdadınıza koşuyor. Cihazınızın performansını düşürerek, en hızlı şarj performansı için cihazı optimize eden uygulama, batarya kalibrasyonunu da yapabilmenizi sağlıyor. Eğer siz de şarj performansınızı yüzde 25’e kadar artırmak istiyorsanız Hızlı Şarj Aracı uygulamasını deneyebilirsiniz.