HKLogger

HKLogger

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 18,811
  • DOSYA BOYUTU 2.56 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Hypersoft

HKLogger size bütün dilerde özgü karakterler de dahil klavye tuş vurumlarını, konuşma ve yazışma sohbetlerini, şifreleri, e-mailleri, ekran görüntülerini, masaüstü ve internet aktivitelerini kaydetme imkanı verir.

HKLogger'ı aktif hale getirerek her şeyi izleyebilirsiniz. (İstenmeyen programları durdurmak da dahil). HKLogger size bütün dilerde özgü karakterler de dahil klavye tuş vurumlarını, konuşma ve yazışma sohbetlerini (her iki taraf için), şifreleri, e-mailleri, ekran görüntülerini, masaüstü ve internet aktivitelerini (çocuklarınızın ziyaret ettiği siteler gibi) kaydetme imkanı verir. HKLogger windows başlar başlamaz aktif hale gelir ve tamamen görünmezdir.

Keylogger, görev yöneticisinde, Windows Görev Bölümünde, Sistem tepsisinde, MSConfig'de (Başlangıç programları), Program kaldırma listesinde ve başlat menüsünde görünmezdir.   HKLogger çok tecrübe kazanmış bir Günlüğe sahiptir. Size günlük dosyalarınızı bakış, göz atma, silme, kontrol etme, yazma ve süzme imkanı verir. HKLogger görüntüleyicisi size tarihleri ve tüm günlüğe bakma imkanı verir. Aynı zamanda HTML ve sade metin raporları ile ekran görüntü resimlerini "Slayt şeklinde gösterme" seçeneklerini destekler. Çocuklarınızın ve çalışanlarınızın bilgisayarınızda neler yaptığını hemen öğrenebilir ve yazılan veriler için yedekleme kurabilirsiniz. Evden uzaktaysanız, günlükleri eposta veya FTP ile gönderebilir.

7 günlük deneme sürümünü indirebilir. memnun kalırsanız üreticisinin sitesinden satın alabilirsiniz.