Hola! For Chrome

Hola! For Chrome

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 20,712
  • DOSYA BOYUTU 0.5 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Hola

Hola For Chrome, Google Chrome tarayıcı üzerinde kullanarak internet üzerinde daha hızlı gezebileceğiniz ve engellenen sitelere girebileceğiniz yararlı bir eklentidir.

Hola For Chrome, internet keyfinizi arttırmak için kullanabileceğiniz yararlı ve kullanışlı bir Google Chrome eklentisidir. VPN Proxy servisi olarak hizmet verne bir program olan Hola, kullanıcıların internet üzerinde özgürce ve daha hızlı gezebilmelerini sağlamaktaıdr. Google Chrome üzerinde çalışan bir eklenti olarak lansmana çıkan Hola For Chrome ücretsiz olarak indirilip kullanılabiliyor. 

Hola For Chrome Özellikleri

  • Ücretsiz kullanım,
  • İnternette daha hızlı gezinme,
  • Yasaklı sitelere giriş,
  • Yüzde 25 veri tasarrufu,

Chrome eklentisini rhatlıkla kullanarak internet üzerindeki engelli sitelere giriş yapabilirsiniz. Eklentiyi kullanabilmek için yükledikten sonra engelli sitelere giriş yapmalı ve daha sonra tarayıcınızın sağ üstünde bulunan Hola ikonunu tıklayarak aktif etmelisiniz. Aktif ederken hangi ülke üzerinden internete bağlanmak istediğinizi seçebilirsiniz.

Proxy servisleri kullanıcıların internet üzerinde başka bir ülkeden bağlanarak gezinti yapmalarını sağlamaktadır. Bu nedenle kendi ülkenizdeki engelli sitelere rahatlıkla giriş yapabilirsiniz. Engelli sitelere giriş dışında daha hızlı bir internet deneyimi yaşamanızı sağlayan Hola'yı ücretsiz olarak indirerek kolayca kullanabilirsiniz.

İnternet üzerindeki verileri kullanırken yüzde 25 oranında tasarruf etmenizi sağlayan Hola, bu sayede adil kullanım kotası bulunan kullanıcıların da dostu olmaktadır. Tarayıcı olarak Chrome kullanıyorsanız, Hola eklentisini ücretsiz olarak indirip internet üzerinde daha hızlı ve özgürce dolaşmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Hola For Chrome İndir

Kullanıcılara yüzde 25 veri tasarrufu imkanı veren Hola For Chrome, Google Chrome için özel olarak geliştirilen bir eklentidir. İngilizce dil desteğine sahip olan bu eklenti sayesinde internet üzerinde yasaklı sitelere giriş yapabilecek, internette daha hızlı bir şekilde dolaşabileceksiniz. Tamamen ücretsiz olarak adından söz ettiren eklenti, aynı zamanda bir VPN görevi görmektedir. İnternette iz bırakmadan dolaşmanızı sağlayacak olan uygulama ücretsiz olarak dağıtılmaya devam ediyor.