Hopi

Hopi

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 26,190
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Boyner Holding

Hopi, internet üzerinden alışveriş yaparken kazanç elde etmenizi ve böylece paranızı daha tasarruflu kullanarak daha fazla alışveriş yapmanızı sağlayan yararlı bir Android uygulaması.

Hopi, internet üzerinde sunulan fırsatlardan yararlanmayı ve bir yandan alışveriş yaparken diğer yandan bonuslar kazanmayı seven kullanıcılar için geliştirilen başarılı bir Android alışveriş uygulaması. Hem daha çok almanızı hem de daha ödemenizi sağlayan bu yeni uygulama, kullanıcılarına bir çok fırsat sunuyor ve beklemediğiniz miktarlarda kazançlı çıkmanızı sağlıyor.

Kullanıcıların kendilerine özel sayfaları üzerinde sunulan özel kampanyalar sayesinde daha makul alışverişler yapmanızı sağlayan Hopi, düzenli olarak  sunacağı teklif, fırsat ve kampanyalar ile alışveriş yaparken daima kazançlı çıkabilmenizi sağlıyor.

Uygulama üzerinde yuer alan ''Paracık'' sistemi sayesinde alışveriş yaptıkça para kazanıyorsunuz. Kazandığınız paracıkları ise daha sonra yapacağınız alışverişlerde kullanabilmeniz mümkün. Ayrıca uygulama içerisinde fırsatları sürekli olarak takip ederek Paracıklarınızı normal değerinden kat kat fazla değerlerde kullanabiliyorsunuz. Örneğin sahip olduğunuz 10 paracık puanınızı yakaladığınız bir fırsat ile 50 paracık puan ile kullanabilme şansınız bulunuyor. Tabi bu tür kampanya ve fırsatları yakalamak için tam bir Hopi kurdu olmanız gerekiyor.

Hopi'de yer alan paracık sisteminin daha iyi anlaşılması için canlı bir örnek verelim. Örneğin 50 TL'ye bir t-shirt aldınız diyelim. Bu alışverişin size 15 Paracık kazandırdığınız düşünelim. Daha sonra Hopi üzerinde paracık puanınızı 5 katı olarak kullanabileceğiniz bir fırsat yakaladığınızda 75 TL'lik bir ürünü Paracık puanınız ile alabiliyor ve böylece bu alışverişte paranız cebinizde kalıyor.

Hopi'yi kullanmaya devam ettikçe ilginizi çeken ve takip ettğiniz her şeyi tanımaya başlıyor ve ilerleyen zamanlarda tam zevkinize göre ürün ve kampanyaları size özel sayfa üzerinden sunuyor. Popüler markaların kampanyalarınızı ayağınıza kadar getiren Hopi, mağazalardan aldığınız kartları da akıllı telefonlarınız üzerinde saklamanızı ve böylelikle taşıma zorunluluğunu ortadan kaldırmanızı sağlar.

Turkcell, Boyner, ETS, Bimeks, Digiturk ve Yargıcı gibi en iyi markaların yer aldığı Hopi'de daha bir çok popüler marka bulunuyor. Alışveriş yaparken kazançlı çıkmak ve cebinizdeki para ile yapabileceğinizden daha fazla harcama yapmak için Hopi uygulamasını Android mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kesinlikle göz atmanızı tavsiye ederim.