Hornil Photo Resizer

Hornil Photo Resizer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,486
  • DOSYA BOYUTU 5.40 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Hornil Company

Hornil Photo Resizer fotoğraflarınızı büyütüp küçültebilirsiniz

Hornil Photo Resizer temel olarak kullanıcılara fotoğraf büyütme ve fotoğraf küçültme konusunda yardımcı olan, bunun yanında resim döndürme, fotoğraflara filtre ekleme, resim dönüştürme ve watermark ekleme konularında yardımcı olan bir resim boyutlandırma programıdır.

Zengin resim düzenleme seçeneklerini ücretsiz olarak sunan bir program olan Hornil Photo Resizer bize fotoğraflarımızın boyutlarını değiştirmek için kolay bir yol sunuyor. Program ile büyük olan fotoğraflarımızı küçültebilir, dilersek tam tersi şekilde küçük olan fotoğrafları büyütebiliriz. Hornil Photo Resizer ile sadece genişlliği veya yüksekliği değiştirebileceğimiz gibi ikisini de aynı oranda değiştirebiliyoruz. Eğer birden fazla resim dosyasını aynı anda işlemek istersek programın toplu işlem yapma özelliği sayesinde zamandan kazanabilirsiniz.

Hornil Photo Resizer ile işlem yaptığımız fotoğraflara siyah beyaz, sepya veya vintage gibi çeşitli fotoğraf filtreleri de uygulayabiliyoruz. Dilersek fotoğrafları döndürebilir, resimleri farklı formatlarda bilgisayarımıza kaydedebiliriz. Program PNG, JPG, BMP, GIF, TGA ve TIF gibi yaygın olarak kullanılan resim formatlarını desteklemektedir. Eğer fotoğraflarımızın çalınmasını engellemek istersek Hornil Photo Resizer'ın watermark ekleme özelliğini kullanarak fotoğraflarımıza dijital imzalarımızı bırakabiliriz.