Hot Spot Studio

Hot Spot Studio

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,060
  • DOSYA BOYUTU 1.27 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici RL Vision

Bilgisayarınızda ışık oyunlarını kullanarak eğlenceli ışıklı resimler oluşturabilmek için bu kolay uygulamayı indirebilirsiniz.

Hot Spot Studio programı çok karmaşık olmayan ve çok işleve sahip olmayan bir program. Temel özelliği ışık oyunlarından hoşlananlar için renkli ışıklarla en çekici görsellerin oluşturulmasını sağlamak olan bu ücretsiz program zaman zaman eğlenceli bir hale gelebiliyor. Zira sahip olduğu gerçekçi ışık simülasyon ayarları sayesinde sanki gerçek bir ışığı yönetir gibi renkli sonuçlar elde edebiliyorsunuz.

Işığın renginden tutun da boyutuna ve yoğunluğuna kadar pek çok ayarı yapabiliyorsunuz ve hatta benzer ışıkların birbiri içerisinde kaybolmasını da sağlayabiliyorsunuz. Sol fare tuşu ile yeni ışıklar eklerken, sağ fare tuşu ile de varolan ışıkları kaldırabiliyorsunuz. Çeşitli dergi ve web sitelerinin arkaplanlarını hazırlarken, özellikle sıradışı tasarımlar yapmaya çalışırken programın verdiği sonuçlar sizi tatmin edecektir.

Yaptığınız ışık oyunlarını daha sonra "render picture" seçeneğini kullanarak resim dosyası haline getirebilir ve grafik işleme programlarınızda kullanılabilir hale getirebilirsiniz. Ayrıca çocuğunuz varsa ve keyifli vakit geçirmesini istiyorsanız programın yaratıcı özelliklerini kullanmasını sağlayabilirsiniz.