Hover

Hover

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,237
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Microsoft

Windows 95'in favori oyunu olan Hover geri dönüyor!

Hover, Microsoft'un zamanında Windows 95 işletim sisteminin CD versiyonu ile birlikte sunduğu bir oyundu. Çarpışan araba mantığına dayalı oyun dönemine göre oldukça eğlenceliydi ve birçok kullanıcı tarafından sıkça oynanmaktaydı.

Microsoft Internet Explorer 11'in gücünü gösterebilmek için Hover'ı elden geçirdi ve 3 boyutlu grafiklerle yeniden yarattı. Artık bir tarayıcı oyunu olan Hover'ı dinamik ışıklandırma ve daha yüksek kalite grafiklerle oynayabiliyoruz.

Bütün tarayıcılarda çalışabilen oyunun güzel yönü ise tek kişilik modun yanında çok oyunculu yani multiplayer modunun da olması. Bu sayede oyunun verdiği bağlantıyı arkadaşlarınıza göndererek arkadaşlarınızı çarpışan araba oynamaya davet edebilir ve eğlenceyi paylaşarak arttırabilirsiniz. Tabletlerde de oynanabilen oyun dokunmatik kontroller için özel olarak optimize edilmiştir. Microsoft oyunun Internet Explorer 11'de diğer tarayıcılara göre yüzde 30 daha yüksek performans verdiğini iddia etmektedir.

Ücretsiz olarak oynanabilen Hover, eğer bu klasik oyun ile zamanında uzun süre eğlendiyseniz veya çarpışan araba oyunlarını seviyorsanız denemekten zevk alacağınız bir oyundur.