HT Facebook Blocker

HT Facebook Blocker

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 656
  • DOSYA BOYUTU 3.64 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici HideTools

HT Facebook Blocker, farklı web sitelerine, tarayıcılara ve mesajlaşma uygulamalarına erişimi kısıtlayabileceğiniz güvenilir bir programdır.

HT Facebook Blocker, kullanıcıların bilgisayarları üzerinde farklı web sitelerine, mesajlaşma programlarına ve çevrimiçi sosyal ağlara erişimi engelleyebilecekleri kolay kullanımlı ve güvenilir bir programdır.

Aynı zamanda bilgisayarınızı kullanan diğer kullanıcılar için farklı web sitelerine erişimi sınırlandırabilir veya belli bir zaman boyunca kullanmalarına izin verebilirsiniz. Bu arada siz sınırsız erişim hakkına sahip olarak bilgisayarınızı istediğinzi gibi kullanabilirsiniz.

Tüm bunların dışında istediğiniz web sitelerinin tamamına erişimi engelleyebileceğiniz uygulama, çocuklarının internet üzerinde çevrimiçi güvenliğini sağlamak isteyen ebeveynler tarafından güvenle kullanılabilir.

Yine program yardımıyla istediğiniz web siterini kara listeye veya beyaz listeye alarak, kullanım durumlarını önceden belirleyebilirsiniz.

Sadece web sitelerini engellemenin dışında Internet Explorer, Firefox, Opera, Google Chrome, Safari, Skype, Yahoo! Messenger gibi internet tarayıcılarına ve mesajlaşma programlarına erişimi de engelleyebilirsiniz.

Ayrıca program içerisinde Windows Denetim Masası, Görev Yöneticisi, Komut İstemi, Sistem Yapılandırma Aracı, Kayıt Defteri Editörü gibi özel içeriklere ulaşımı engelleyecek olan araçlar da yer almaktadır.

Bilgisayarınız üzerinde ziyaret edilen web sitelerini, çalıştırılan programları, bilgisayar faaliyetlerini ve çok daha fazlasını raporlayan HT Facebook Blocker, raporları bir HTML dosyası olarak kullanıcılara sunmaktadır.

Sonuç olarak HT Facebook Blocker, bir takip ve filtreleme yazılımı olarak piyasada yer alan en etkili ve basit programlar arasında yerini alıyor.