LastActivityView

LastActivityView

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,614
  • DOSYA BOYUTU 0.07 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Nir Sofer

Bilgisayarınızda gerçekleşen tüm işlemlerin kaydını tutabilen bu uygulama ile güvenliğiniz üst düzeyde.

LastActivityView uygulaması bilgisayarınızda tüm olup biten işlemlerin kayıtlarına ihtiyaç duyuyorsanız kullanabileceğiniz uygulamalar arasında yer alıyor ancak bir keylogger programı olmaktan ziyade sadece işlemlerin neler olduklarından bahsediyor ve içeriklerin kaydını tutmuyor. Bu yönüyle bir nevi geliştici aracı yahut güvenlik yazılımı olan LastActivityView pek çoğunun işine yarayabilecek özelliklere sahip.

Uygulamanın raporunu sunabildiği bilgisayar işlemleri arasında çalıştırılmış olan exe dosyaları, klasör ve diğer dosyaların açılması, kapanma işlemleri, yeniden başlatılan hizmetler, sistem çökmeler, ağ bağlantısı durumu, program kurulumu ve çok daha fazlası yer alıyor. Böylece bilgisayarınızda olup bitenlerden kolayca haberdar olabiliyor ve istemediğiniz işlemleri ortadan kaldırmak için önlem alabiliyorsunuz.

Aynı zamanda bilgisayarı diğer kullanan kullanıcıların verilerinize zarar verebilecek işlemler gerçekleştirdiklerinden korkuyorsanız yine LastActivityView programıyla tüm işlemlerin listesine sahip olduğunuz için diğer kullanıcıları denetleyebilirsiniz.