WinLogOnView

WinLogOnView

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 803
  • DOSYA BOYUTU 0.05 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Nir Sofer

Bilgisayarınızdaki kullanıcıların ne zamanlarda giriş ve çıkış yaptıklarını bu programın sunduğu raporlar ile takip edebilirsiniz.

WinLogOnView programı özellikle bilgisayarını kimlerin ne zaman kullandığını merak edenler ve güvenlik amacıyla giriş çıkışları takip etmesi gerekenler için büyük bir kolaylık sağlayabilecek uygulamalardan bir tanesi. Programın temel işlevi hangi kullanıcının ne zaman bilgisayarınıza giriş yaptığını ve çıkış yaptığını takip etmek ve size bir rapor halinde sunmak.

Kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan program aynı zamanda sadece yerel bilgisayarınızın değil uzaktaki bağlı olduğunuz bilgisayarların da giriş ve çıkışlarını gözlemleyebiliyor. Böylece ağ yöneticilerinin ve sistem güvenliği uzmanlarının da deneyebilecekleri arasında yer alıyor. Şirketlerde veri hırsızlıklarının genellikle olmadık zamanlarda çalışanlar tarafından gerçekleştirildiği bilindiğinden dolayı hızlıca kim ne zaman giriş ve çıkış yapmış WinLogOnView sayesinde takip edebilirsiniz.

Programın raporlarda sunduğu bilgiler arasında giriş ve çıkış yapan kullanıcının ID bilgisi, mevcut girişli kullanıcının kullanıcı adı, domain ve bilgisayar isimleri ile bilgisayarın ne kadar süre girişli kaldığı bilgisi yer alıyor. Eğer vakitsiz zamanlarda bilgisayarınıza giriş yapıldığını ve kurcalandığını düşünüyorsanız kullanmayı unutmayın. Uygulama Windows XP'de maalesef çalışmamakta.