Http Explorer

Http Explorer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 202
  • DOSYA BOYUTU 2.50 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici kroman_fr

Bilgisayarınızdaki medya dosyalarını diğer cihazlar ve kişilerle paylaşabilmek için bu programı kullanın.

Http Explorer programı farklı bilgisayarlar ve mobil cihazlar arasında müzik, video ve resim paylaşımı yapabilmeniz için hazırlanmış kullanımı kolay ve ücretsiz programlardan bir tanesi. Sahip olduğu kolay kullanılır arayüz sayesinde anında bir web sunucusu kurabiliyor ve cihazlarınıza buradan dosya dağıtımı yapabiliyorsunuz. Elbette web sunucusu yöntemiyle çalıştığından dolayı kullanırken aktif bir internet bağlantısına ihtiyaç duyulmakta.

Programın web arayüzü medya oynatma, dosya sıralama ve çok daha fazla dosya yönetimi imkanını sunuyor. Kurduğunuz bu web sunucusunda yapılan transfer işlemlerini dilerseniz istatistik olarak görebiliyor ve tarihçeye ulaşabiliyorsunuz. Eğer sunucuya olan erişimi kısıtlamak ve izinleri ayarlamak isterseniz bu işlem için de gerekli menüler mevcut. Kullanıcı sınrlama, IP filtreleri ve tanımlama bilgileri gibi onlarca ayar web sunucunuz üzerinde yapılabiliyor.

Sık sık arkadaşları ile dosya paylaşmak isteyenlerin denemesi gereken programlardan birisi olan Http Explorer, sürekli olarak paylaşım yapmanıza olanak veriyor.