hubiC

hubiC

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 192
  • DOSYA BOYUTU 5.72 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici OVH

hubiC, yerel dosyalarınızı bulut sunucuları üzerinde depolamanın ve paylaşmanın en hızlı, verimli ve güvenli yollarından bir tanesidir.

hubiC, bilgisayarınız üzerinde yer alan her türlü dosyayı bulut sunucuları üzerinde saklamanıza ve gerekli olduğu durumlarda dosyalarınızı farklı kişilerle paylaşmanıza olanak sağlayan çevrimiçi bir bulut depolama ve paylaşım programıdır.

Modern tekniklerle bilgisayarınız üzerinde yer alan önemli dosya ve klasörlerinizi bulut sunucuları üzerine senkronize olarak yedekleyen program, bilgisayarınızın başına herhangi bir olay gelmesi durumunda en büyük yardımcılarınızdan bir tanesi olacaktır.

Hiç bir çaba harcamadan hassas verilerinizi yedekleyebileceğiniz program, bulut tabanlı teknolojiye dayanmaktadır. Bilgisayarınızla bulut dosya sunucuları arasındaki transfer işlemleri oldukça güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir.

Servisin ücretsiz sürümünde kullanıcılara toplam 25 GB'lık bir bulut depolama alanı sunulmaktadır. Memnun kalan ve alanını arttırmak isteyen kullanıcılar ücretli üyelik paketlerinden istediklerini seçip satın alarak, kullanmaya başlayabilirler.

Piyasada Dropbox, Box, SkyDrive, Google Drive gibi birçok ciddi rakibi olmasına karşın hubiC, ücretsiz kullanıcılarına sunduğu 25GB'lık depolama alanıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Not: Programı kullanabilmek için kendinize ait bir kullanıcı hesabı oluşturmanız gerekmektedir.