Hushed

Hushed

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 390
  • DOSYA BOYUTU 22 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici AffinityClick Inc.

Hushed, gerçek telefon numaranızı paylaşmadan internet üzerinden ücretsiz arama ve mesajlaşmanıza izin veriyor.

Hushed, gerçek telefon numaranızı paylaşmadan dünya genelinde arama yapmanıza, anlık mesajlaşmanıza izin veren bir uygulama. 5 gün ücretsiz deneme süresi sunan gizli mesajlaşma ve arama uygulaması yurt dışında oldukça popüler.

Tek kullanımlık telefon numarasıyla dilediğiniz ülkeyi ücretsiz olarak aramanıza, dünyanın bir ucundaki kişiyle anonim olarak yine ücretsiz mesajlaşmanıza izin veren Hushed, elbette bu hizmeti bedava sunmuyor. 5 gün ücretsiz test sürecinin ardından kullanmaya devam edebilmeniz için 7 gün, 1 ay, 3 ay veya 1 yıllık abonelik modellerinden birini tercih etmeniz gerekiyor. Ücreti ödediğiniz anda kullan – at telefon numaranızla arama yapmaya başlayabiliyorsunuz. Hangi abonelik modelini tercih ederseniz edin sınırsız sms, mms ve arama hakkınız oluyor.

WiFi veya 3G bağlantısı üzerinden gizli şekilde ücretsiz arama yapma ve mesajlaşmaya izin veren Hushed üzerinden 100 milyon arama gerçekleştirilmiş ve 100 milyon mesaj atılmış. Popüler ancak Türkiye’ye henüz numara desteği sunulmuyor.