ICSarabul

ICSarabul

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 9,176
  • DOSYA BOYUTU 0.55 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tagem Ltd. Şti.

ICSarabul yepyeni aradığınız bulamadığınız özellikleriyle 4.0 versiyonu ile size ulaşıyor. Resmi telefonlar, iş telefonları meslek gruplarına göre araştırma bölümü eklendi. Dünya haritasi bölümü eklendi. Sanat bölümünde; Sinema,

Resmi telefonlar, iş telefonları meslek gruplarına göre araştırma bölümü eklendi. Dünya haritasi bölümü eklendi. Sanat bölümünde; Sinema,Fotoğraf,Müzik,SanalDergiler eklenmiştir. Web sitesine ait tüm web adreslerini kaydedebileceğiniz özellik eklenmiştir.

Web sitesi içinde aradığınız bir kelimeyi kırmızıya boyayan bir özellik eklendi. Konya ili borç sorma servisi eklendi. Sizlerden gelen istekler dahilinde eklenen birçok yeni özellikler bulunmaktadır.Telsim den kısa mesaj atabilme, internet Alan Adı dünya ve Türkiye içinde sorgulama özelliği, web sitesini değişik dilde olanlardan sizin bildiğiniz dile çevirisini yapıp gösteren özellikler.

Sağlık bölümünde Kan Grubuna göre kan vermek isteyenlerden Seyahat grubunda uçak tarifeleri, tren tarifeleri kadar, aradığınız email adresini bulabileceğiniz bir arama özelliği vedaha neler neler..

Otomatik olarak güncelleyebileceğiniz özellikle en yeni ve güncel ICSarabul versiyonu artık siz uğraşmadan elinizde olacak. Adana,Osmaniye,Niğde,Ankara,İstanbul,Antalya illerine ait telefon ve kablo tv online fatura sorgulama özellikleri eklendi.(Daha önce sadece İzmir için geçerliydi). Aradığınız ile ait sorgulama bulamıyorsanız ve istiyorsanız.Bize email atabilirsiniz. Bir sonraki versiyona ekleyebiliriz. Türkçeden 6 farklı dile, 6 farkli dilden Türkçeye çeviri yapan bir sözlük adresi eklendi.

Diyanetten dünya ve Türkiye için Namaz takvimi eklendi.Ücretsiz email servislerinin adresleri eklendi.ICSarabul , Bu versiyonuyla Vergi Numaranız, T.C. Kimlik Numaranız, Trafik Ceza Puanınızı, Taşıtlar vergi dairesi bilgilerini öğrenebileceğiniz özellikler eklendi. Turkcell SMS günlük 10 adet atabileceğiniz ücretsiz SMS hizmetine kolay ulaşım.Türkcell hizmetlerine müşteri şifrenizle ulaşabileceğiniz kısa yol. Yükleme sürelerini takip edebileceğiniz görsellikler eklendi. Firmaların telefon numaralarını öğrenebileceğiniz özellikler eklendi.

Türk telekomdan bilinmeyen numaralar servisi hizmetlerinden telefon numarasına, iline göre numara sahibinin bilgileri, Yada isim ve soyad bilgilerine göre 118 de kaydı olan kişiye ait telefon bilgilerine ulaşabilirsiniz. Günlük hayatta çokça kullandığınız noktaları aslında tek bir yere topladık sizin için. Ingilizce-Turkce Sozluk, Turkce-Ingilizce Sozluk arama motorlarından araştırmalar, Turkcellin sms servisi, Turkcellin borç ödeme hizmetler servisi ve internet browseri olarak da kullanabileceğinize inandığımız önemli adresleri bir araya toplayıp sizlere kolaylık olması için bu programı sizlere hediye ediyoruz. Daha önceki versiyon hakkında yapılan öneriler eklenmiştir. Yeni versiyon için sizlerden gelen öneriler ön planda tutulacaktır.