Identity Finder

Identity Finder

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,604
  • DOSYA BOYUTU 25.24 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Identity Finder

Identity Finder ile bilgisayarınızda sizin bile kayıtlı olduğunu bilmediğiniz kişisel verilerinizin olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Şu anda TC Kimlik Numaranız, kredi kartı numaralarınız, banka hesap numaralarınız ve diğer hassas kişisel bilgileriniz bilgisayarınızın herhangi bir yerinde sizin haberiniz olmadan kayıtlı olarak duruyor olabilir. Sizin için ilk bakışta bu verileri bulmak kolay olmayabilir ama bilgisayarınıza girebilecek bir veri hırsızı yada hacker için durum böyle değildir çünkü onlar bakmaları gereken yerleri bilirler.

Anti-virus veya herhangi bir casus yazılım bulma programının bulamadığı yeni bir virüs geliştirildi ve bu veriler bir şekilde sizden çalınacak. Böyle bir durumla karşılaşmamak ve bilgisayarınızda size özel kayıtlı kişisel bilgilerin olup olmadığını kontrol etmek için geliştirilmiş Identity Finder programıyla bilgisayarınızda bulunan kişisel verileri kontrol altına alabilirsiniz. Identity Finder sizin için bu gizli bilgileri tarar ve raporları size bildirir.

Bu sayede herhangi bir veri hırsızlığına karşı bilgisayarınızda kayıtlı olan verileri güvence altına alabilirsiniz. Identity Finder'ın ücretsiz olan sürümünü hemen indirip sizin bile bilmediğiniz, göremediğiniz kayıtlı bilgilerin bilgisayarınızda olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.