Idle Miner Tycoon APK

Idle Miner Tycoon APK

kullanıcı

Idle Miner Tycoon APK Android oyunda kendi maden şirketinizi kurup yönetiyorsunuz. Madencilik oyunu ücretsiz oynanabilir.

Idle Miner APK, kendi madencilik imparatorluğunuzu kurduğunuz simülasyon oyunu. Madencilik toprağın altından değerli maddeleri çıkarmayı amaçlayan bir meslektir. Özellikle maden şirketleri bu işten çok fazla kar ederler ve binlerce çalışanları vardır. Idle Miner Tycoon APK oyunu da madencilik şirketi kurma üzerine geliştirilmiş.

Idle Miner APK İndir

Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Idle Miner Tycoon oyunu, kendi maden şirketinizi kurmanıza ve işletmenize imkan sağlıyor. İlk olarak 0 dolar ile başlayacağınız madencilik macerası sizin başarınıza göre ilerliyor. Madenleri kazarak değerli taşlar bulup onları satmanız gerekli. Her yeni satış yapmanızda ek puan alıyor ve daha fazla para kazanıyorsunuz. Kazandığınız bu paralarla ise daha fazla maden bulup yeni işçiler almanız gerekli. Aldığınız işçiler sizin yerinize çalışıp madenlerden değerli madde çıkarıyorlar. Siz bu sayede daha fazla kazanmaya başlıyorsunuz.

Klasik bir şirket işletme oyunu olan Idle Miner Tycoon, şirketiniz yeteri kadar büyüdüğünde yeni ortaklar almanıza da imkan sağlıyor. Idle Miner Tycoon oyununda şirket sahibi siz olduğunuz için gelir ve giderleri iyi dengelemelisiniz. Eğer zarar oranınız kar oranınızın önüne geçerse, battınız demektir. Hadi Idle Miner Tycoon'u hemen şimdi indirin ve çılgınca bir maceraya başlayın.

Idle Miner Tycoon APK Hileleri

Daima daha derine kazın: Bu kural tüm madenler için geçerlidir. Her zaman daha derin maden kuyularının kilidini açmayı hedefleyin. Mümkün olan en dip kuyuya inmeye çalışın ve daha da alçak olanı görene kadar en derin kuyunuzun seviyesini yükseltin. Her maden kuyusu üstündekinden önemli ölçüde daha fazla para kazandırır, bu nedenle daha derine inmeye devam edin.

Arkadaşlarınızı da yanınıza alın: %100’e kadar kalıcı gelir artışı sağlamak için Facebook hesabınıza bağlanın. Bağlandığınız her arkadaşınız size %5 artış sağlar ve en fazla 20 arkadaş ekleyebilirsiniz. Ek olarak, arkadaşlarınız güçlendirmeler, nakit para ve sandıklar gibi faydalı öğeler kazanmanızı hızlandırır.

Güçlenmeye devam edin: Reklam izleyerek alınan güçlendirmeleri kaçırmayın. Birkaç reklam izleyerek güçlendirme çubuğunuzu kolayca doldurabilirsiniz. Reklam destekli güçlendirmeler süper etkilidir, gelirinizi ikiye katlarlar. Normal şekilde kazanacağınız paranın iki katını kazanırsınız.

Doğru beceriler: Araştırma yetenek ağacında mümkün olduğunca hızlı ilerlemeye ve yeteneklerin kilidini açmaya çalışın. Bu yetenekler, yalnızca madenler, yalnızca katılar veya genel madencilik imparatorluğunuz için size kalıcı gelir artışı sağlar.

Anakarayı keşfedin: Anakaradaki madenleri mümkün olan en kısa sürede tamamlamaya başlayın. Burada kazandığınız mücevherler, süper yöneticilerin kilidi açmanıza izin verir. Onların aktif ve pasif yetenekleri özellikle oyunun ileri aşamalarında veya etkinlik madenlerini tamamlamaya çalışırken son derece faydalıdır. Bir madende yavaş ilerliyorsanız, süper yönetici yeteneklerinizi kuyu, asansör ve depoda aynı anda kullanın.