Idle Miner Tycoon

Idle Miner Tycoon

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,560
  • DOSYA BOYUTU 33.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Fluffy Fairy Games

Idle Miner Tycoon, kendi maden şirketinizi kurup yönetebileceğiniz bir simülasyon oyunudur.

Madencilik toprağın altından değerli maddeleri çıkarmayı amaçlayan bir meslektir. Özellikle maden şirketleri bu işten çok fazla kar ederler ve binlerce çalışanları vardır. Idle Miner Tycoon oyunuda madencilik şirketi kurma üzerine geliştirilmiş.

Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Idle Miner Tycoon oyunu, kendi maden şirketinizi kurmanıza ve işletmenize imkan sağlıyor. İlk olarak 0 dolar ile başlayacağınız madencilik macerası sizin başarınıza göre ilerliyor. Madenleri kazarak değerli taşlar bulup onları satmanız gerekli. Her yeni satış yapmanızda ek puan alıyor ve daha fazla para kazanıyorsunuz. Kazandığınız bu paralarla ise daha fazla maden bulup yeni işçiler almanız gerekli. Aldığınız işçiler sizin yerinize çalışıp madenlerden değerli madde çıkarıyorlar. Siz bu sayede daha fazla kazanmaya başlıyorsunuz.

Klasik bir şirket işletme oyunu olan Idle Miner Tycoon, şirketiniz yeteri kadar büyüdüğünde yeni ortaklar almanıza da imkan sağlıyor. Idle Miner Tycoon oyununda şirket sahibi siz olduğunuz için gelir ve giderleri iyi dengelemelisiniz. Eğer zarar oranınız kar oranınızın önüne geçerse, battınız demektir. Hadi Idle Miner Tycoon'u hemen şimdi indirin ve çılgınca bir maceraya başlayın.