Image Converter

Image Converter

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 32,471
  • DOSYA BOYUTU 3.54 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici David Esperalta

Image Converter ile resim dosyalarını aynı anda birden farklı formata dönüştürebilirsiniz

Image Converter dönüştürmek istediğiniz resim dosyanızı aynı anda birden çok formata dönüştürebilen ve pratik bir kullanım sunan bir resim dönüştürme programıdır.

Yaygın olarak kullanılan BMP, JPG, GIF, PNG, TIF, TGA formatlarını destekleyen fotoğraf dönüştürme programı bu formatların yanında birçok ek formatı da desteklemektedir. Image Converter 20 farklı resim formatını algılayarak bu dosyaları 16 farklı formata çevirebilmektedir.

Image Converter'ın oldukça kolay olan kullanımı programı benzer resim formatı değiştirme programlarından ayırmaktadır. Porgram şu şekilde kullanılmaktadır:

Resim formatı dönüştürme işlemi uygulamak istediğiniz resim dosyasını sürükleyip programın ana penceresine bırakmanız format değiştirme işlemini başlatmaktadır. Dönüştürülen dosyalar özel bir klasörde toplanır. Program herhangi bir ayar yapmazsanız resim dosyanızı aynı anda 16 farklı formata dönüştürür. Eğer sadece belli formatlara dönüştürmek isterseniz "Options" menüsü altındaki "Formats" sekmesi altından dönüştürmek istediğiniz formatları belirlemeniz gerekmektedir. Yine Options menüsü altındaki  "Behaviour" sekmesinde dönüştürülen dosyaların saklanacağı klasörü seçebilir, dönüştürme işleminden sonra yapılacak program kapatma eylemi gibi seçenekleri belirleyebilirsiniz. Programın arayüzünün görünümünü ve kullanım dilini "Interface" sekmesi altından değiştirebilmeniz mümkündür.

Image Converter tek bir hareketle resim dosyanızı farklı formatlara kolay bir şekilde çevirebilen oldukça kullanışlı bir resim dönüştürme uygulamasıdır.