Image Editing Software

Image Editing Software

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,843
  • DOSYA BOYUTU 0.14 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Free Picture Solutions

Image Editing Software, basit resim düzenleme işlemlerini kolayca gerçekleştirebileceğiniz ücretsiz bir resim düzenleme programıdır.

Image Editing Software, kullanıcıların sabit diskleri üzerinde yer alan resim ve fotoğrafları basitçe düzenleyebilmeleri için tasarlanmış oldukça kullanışlı bir resim düzenleme programıdır.

Herhangi bir kurulum gerektirmeyen program, küçük dosya boyutu ve anlaşılabilir arayüzü nedeniyle tercih edilebilecek resim düzenleme programları arasında yer almaktadır. Kurulum gerektirmemesi nedeniyle programı bir usb bellek içerisine atarak sürekli yanınızda gezdirebilir ve ihtiyacınız olduğu zamanlarda hemen kullanabilirsiniz.

Günlük basit resim düzenleme işlemlerinin tamamını gerçekleştirebileceğiniz program ile döndürme, kesme, kopyalama, yapıştırma, efekt ekleme, parlaklık ve kontrast ayarları düzenleme, resimleri yeniden boyutlandırma gibi birçok işlemi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Resimleri kolayca yeniden boyutlandırabileceğiniz bu ücretsiz ve kolay kullanımlı resim düzenleme programını çok seveceğinize eminim. Özellikle yeni başlayan kullanıcılar için oldukça ideal olan Image Editing Software'i tüm kullanıcılarımıza öneririm.