image32 Uploader

image32 Uploader

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 1,324
  • DOSYA BOYUTU 10.82 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Interconnect Medical Inc

image32 Uploader, medikal resimlerinizi image32 web sitesi üzerine kolayca yükleyebileceğiniz kullanışlı bir programdır.

image32 Uploader, özellikle radyografi, X-Ray ve DICOM gibi medikal resimleri image32 sitesi üzerinde paylaşmak isteyen doktorlar için geliştirilen oldukça kullanışlı bir dosya yükleme programıdır.

Özellikle doktorlarından kilometrelerce uzaklarda olan hastaların, medikal resimlerini veya sonuçlarına ait resimleri web ortamında kolayca doktorlarına ulaştırmalarına olanak sağlayan program gerçekten birçok kişi için hayati önem taşımaktadır.

Aynı şekilde doktorların kendi aralarında da hastalarının raporlarına veya sonuçlarına ait resimleri paylaşabilecekleri ve bu şekilde yorum yaparak ortak sonuca daha kolay bir şekilde varabilecekleri yazılım gerçekten çok önemli bir rol taşımaktadır.

image32 Uploader kullanarak, sunucular üzerine yüklemek istediğiniz görüntüleri seçebilir ve yükleyeceğiniz resim dosyalarını hangi e-posta adresleriyle paylaşacağınızı seçebilirsiniz.

Tıp ve sağlık alanında yer alan birçok doktor tarafından kullanılan image32'nin resmi yazılımı olarak geliştirilen image32 Uploader, sağlık alanında ciddi bir eksikliği doldurmaktadır.