Samsung PC Studio

Samsung PC Studio

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 86,680
  • DOSYA BOYUTU 54.34 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Samsung

Samsung PC Studio, Samsung mobil cihazlarınızı bilgisayarınıza bağlamak için kullanılan ücretsiz ve resmi Samsung programı.

Samsung dünya üzerindeki mobil telefon üreticileri arasında ilk 5'te yer alıyor. Bu yüzden ürettiği mobil telefonların kullanımı kolaylaştırabilmek için kendi yönetim uygulamasını oluşturarak müşterilerinin bundan ücretsiz faydalanmasını sağlıyor.

Samsung PC Studio Ne İşe Yarar?

Samsung PC Studio, Samsung marka cihazınızı USB kablosu, kızılötesi, bluetooth veya seri kablo ile bilgisayara bağlamanızı sağlar.

Bu programı kullanarak iletişim bilgilerinizi, ajandanızı ve e-mail'lerinizi senkronize edebilirsiniz. Genel olarak bilgisayar ile mobil cihaz arasında dosya transferi yapabilmek amacıyla kulanılan bu uygulama ile telefonunuzdaki bilgileri yedekleyebilir, mesaj yazarak gönderebilirsiniz. Outlook ve Lotus gibi bildiğimiz mail hizmeti sağlayıcılarına senkronize imkanı bulunan bu uygulama Samsung müşterileri için kullanılması zorunlu bir yardımcı.

Samsung PC Studio, mobil cihazınıza Java veya Symbian uygulamaları yüklemek isterseniz oldukça kullanışlı ve güzel bir uygulama. Yapmanız gereken tek şey dosyaları sürükleyerek bırakmak. Ayrıca müzik dosyaları oluşturarak bu dosyaları telefonunuza bir kaç tıklama işlemi atabilirsiniz.

Programın arayüzü diğer güzel özelliklerine göre biraz geride kalmış. Kullanışlı olmayan bir arayüze sahip. Bu yüzden programa alışmanız biraz zaman alabilir. Fakat programın bütün özelliklerinin dosya menüsü altında bulunması size yardımcı olacaktır.

PC Kies Ne Demek, Kies Ne İşe Yarar?

Samsung Kies yalnızca Android 4.2 veya daha eski sürümleri çalıştıran Android cihazlarda kullanılabilir. Kies, Samsung cihazı ile bilgisayar arasında fotoğraflar, videolar, müzik, kişiler ve takvim etkinlikleri dahil olmak üzere dijital içerikleri yönetmenize, aktarmanıza ve keyfini çıkarmanıza olanak tanıyan, Samsung tarafından sağlanan bir masaüstü yazılımıdır.