Imagen

Imagen

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 799
  • DOSYA BOYUTU 1.74 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gromada.com

Imagen, ses, video ve resim dosyalarınızı oynatabileceğiniz basit ve kullanışlı bir medya oynatıcıdır.

Imagen, tüm temel fonksiyonlara sahip basit ve kullanışlı bir medya oynatıcıdır. Program AC3, AVI, GIF, MPEG, M4A, TGA ve WAV gibi bilinen tüm ses, video ve resim dosyalarını desteklemektedir.

Uygulamanın kullanıcı arayüzü herkes için oldukça tanıdık olan Windows Media Player'a benzemektir ve bu sayede her seviyeden bilgisayar kullanıcıs tarafından kolayca kullanılabilir. Program içerisine dosyalarınızı atmak için sürükle bırak yöntemini ve dosya yöneticisini kullanabiliyorsunuz ama gelin görün ki program içerisinde bir çalma listesi veya slayt şov özelliği yer almıyor.

Bunların dışında program yardımıyla videolar üzerinden ekran görüntüsü alabilir, kare hızını değiştirebilir, dosya bilgilerini görüntüleyebilir, program ile açılmasını istediğiniz medya formatlarını ayarlayabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Sistem kaynaklarını oldukça düşük miktarda kullanan yazılım, aynı zamanda çok iyi tepki sürelerine sahiptir. Bu sayede sisteminizi yormayan ve hızlı bir yazılım olduğunu söyleyebiliriz.

Medya dosyalarını oynatabilmek için basit ve etkili bir çözüm arayan kullanıcıların Imagen'i kullanmalarını öneririm.