ImDisk Toolkit

ImDisk Toolkit

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 563
  • DOSYA BOYUTU 0.65 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici v77

Bilgisayarınızda sanal sürücüler kullanmak ve ramdiskler yaratmak için bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

ImDisk Toolkit programı, bilgisayarınızda oldukça üst düzey bilgi gerektiren bazı işlemleri en kolay yoldan gerçekleştirmenize olanak tanıyan ücretsiz bir araç. Programın sahip olduğu araçlar sayesinde bilgisayarınıza sanal sürücüler ekleyebilir, bu sanal sürücülere diskler takabilir ve aynı zamanda bilgisayarınızın hafızasını bir disk sürücüsü gibi kullanabileceğiniz Ramdisk’ler yaratabilirsiniz.

Tüm bu işlemlerin tamamlanması kullanımı kolay arayüz sayesinde çok hızlı bir şekilde tamamlanıyor. Ayrıca, bilgisayarınızı FAT ve NTFS dosya sistemleri dışında sistemlerle kullanmak gibi deneysel çalışmaları da gerçekleştirebilirsiniz. Desteklenen sanal sürücü formatları arasında ISO, NRG, BIN ve RAW formatlarının yanında VHD, VDI ve VMDK gibi çoklu parçalı formatlar da yer alıyor.

Hem amatör hem de profesyonel kullanıcılara hitap eden program, böylece sanal diskleriniz ve ramdiskleriniz üzerinde istediğiniz gibi operasyonlar yapmanıza olanak tanıyor. Ücretsiz olarak sunulması sayesinde tüm işlevlerine hiç bir bedel ödemeden sahip olabilirsiniz.