Incredipede

Incredipede

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 159
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Sarah Northway

Incredipede

Incredipede hem Android hem de iOS cihazlar için sunulan keyifli bir oyun. 8,03 TL gibi mobil oyun için ortalamanın biraz üzerinde bir fiyat etiketine sahip olsa da Incredipede talep ettiği ücreti sonuna kadar hak ediyor ve kullanıcılara daha önce çok az oyunda tecrübe ettikleri bir deneyimi sunuyor.

Oyunda toplamda 120 birbirinden farklı bölüm bulunuyor. Oyuna başladığınızda dikkatinizi ilk olarak grafikler çekecektir. Oyunda grafik disiplininde hiçbir eksiklik yok. Aslında genel anlamda bir değerlendirme yaparsak pek az mobil oyun Incredipede kadar kaliteli grafikler sunmakta.

Incredipede’deki asıl amacımız tuhaf biçimli bir yaratığı engebeli arazide kontrol etmek ve bölümü tamamlamaya çalışmak. Kontrol ettiğimiz bu yaratık dilediği zaman eklem yaratabiliyor. İstediği zaman bir maymun, at veya örümcek olabiliyor. Araziler değiştikçe bu yaratıklar arasında geçiş yapmalı ve o anki duruma en uygun hayvan şeklini seçmeliyiz. Bulmaca ve fizik tabanlı oyun atmosferini başarıyla birleştiren Incredipede’de kendi bölümünüzü yaratma şansına da sahipsiniz.