Index Generator

Index Generator

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,478
  • DOSYA BOYUTU 11.90 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici OpenView Design

Belge ve dökümanlarınızın içindekiler sayfalarını oluşturmak için kullanabileceğiniz basit ve ücretsiz bir araç.

Index Generator programı, kolayca kitap ve PDF dosyalarınız için içindekiler sayfası yaratabilmenizi sağlayan ücretsiz bir program. Destek verdiği dosya formatları arasında içeri aktarma için IDX ve PDF, dışarı aktarma için IDX, TXT, DOC, RTF ve PDF'ler bulunuyor. Dolayısıyla kolayca pek çok farklı dosya formatında bulunan belgeleriniz için içindekiler endeksi oluşturabiliyorsunuz.

Programın arayüzü kolayca ve anlaşılır şekilde düzenlenmiş. Bu nedenle yeni başlayan kullanıcılar bile neyin nerede olduğuna kolayca alışacaklardır. Ana ekranda bulunan birden fazla panel ve sayfaların bir ağaç görünümünde olması sayesinde sayfaların önizlemeleri ve içindekiler listesi kolayca incelenebiliyor.

Programa bir dökümanı yüklediğinizde, tüm kelimeler tespit ediliyor ve endeksleniyor. Daha sonra sayfa numaraları da not düşülüyor ve içerik alfabetik olarak diziliyor. Bunun ardından projenizde bulunacak olan tüm kelimeleri seçmeniz gerekiyor.

Eğer listeye elle müdahale etmek isterseniz de şeklini, dizilimini, kelimeleri kolayca değiştirebilir, referans ve alıntılar da ekleyebilirsiniz. Sık sık akademik makaleler ve işletmeleri için raporlamalar yapmaların gerekenlerin ücretsiz ve kolay bir şekilde kullanabileceğine inanıyorum.