InstaDaily

InstaDaily

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 399
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Fotoable,Inc.

Android telefon ve tabletleriniz ile çektiğiniz fotoğraflarınızı en güzel şekilde efektlendirmek için bu ücretsiz uygulamayı kullanabilirsiniz.

Android telefon ve tabletlerinizde fotoğraflarınız üzerinde değişiklikler gerçekleştirmek istiyorsanız bunu gerçekleştirebileceğiniz fotoğraf ve resim efektlendirme uygulamalarından bir tanesi de InstaDaily uygulaması. Karmaşık ve onlarca seçenek barındıran fotoğraf düzenleme uygulamalarının aksine kolay kullanılır ve sade bir arayüze sahip olan uygulama sayesinde istediğiniz gibi eğlenceli fotoğraflar elde etmek mümkün.

Fotoğraflarınız üzerine ekleyebileceğiniz efektler temel olarak 4 farklı mod içerisinde listeleniyor ve 50 farklı tema sayesinde bunları daha da geliştirebilmek mümkün. Otomatik olarak ekleyebileceğiniz bu temel efektler sayesinde resimlerinizin magazin dergilerindeki gibi görünmesini, hava durumuna göre çeşitlendirilmesini, yemek ve restoranda çekilen fotoğrafların daha da iyileştirilmesini ve oryantal doğu havasını ekleyerek daha fantastik görünmesini sağlayabilirsiniz.

Uygulamanın sahip olduğu sticker ekleme ve efektlerin düzeyini belirleme seçenekleri sayesinde en kısa sürede en hoş görünen fotoğrafları elde edebilirsiniz. Ücretsiz olan uygulamayı indirdikten sonra hemen kullanıma hazır hale gelmektedir.