instagrammer

instagrammer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,581
  • DOSYA BOYUTU 1.41 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Eyüp Can Yeten

instagrammer, Instagram profilleri üzerinde yer alan resimleri bilgisayarınıza indirmenize olanak sağlayan ücretsiz bir yazılımdır.

instagrammer, farklı kullanıcılara ait Instagram profilleri üzerinde yer alan resimleri görüntülemenize ve isterseniz bilgisayarınıza indirmenize olanak tanıyan küçük dosya boyutlu, ücretsiz bir yazılımdır.

Oldukça sade ve kullanışlı bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program tamamen Türkçe olarak tasarlanmıştır ve bu nedenle her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Kullanıcı adını bildiğiniz bir kişinin profili üzerinde paylaşmış olduğu resimlerin tamamını görüntülemek için yapmanız gereken tek şey, programın üst bölümünde yer alan ilgili alana kullanıcı adını girmek ve profilili kontrol et butonuna tıklamaktır. Bir süre bekledikten sonra belirlemiş olduğunuz kullanıcı profiline ait tüm resimler sizin için listelenecektir.

Herhangi bir resmin üzerine bir kez tıklayarak hemen sol tarafta yer alan resim gösterici üzerinde resmin önizlemesini görebilir veya resim dosyalarına çift tıklayarak doğrudan bilgisayarınız üzerine indirebilirsiniz. Ayrıca kullanıcının profilinde yer alan tüm resimleri bilgisayarınıza indirmek isterseniz hepsini indir butonunu kullanabilirsiniz.

Sonuç olarak Instagram profilleri üzerinde yer alan fotoğrafları görüntülemek, tek tek indirmek veya hepsini indirmek için kullanıcılara çözüm sunan bir yazılım olan instagrammer'ı denemenizi öneririm.