Instant YouTube Blocker

Instant YouTube Blocker

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,849
  • DOSYA BOYUTU 2.55 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SecurityXploded Inc

Instant YouTube Blocker ile tek bir tıklamayla YouTube'ye erişimi engelleyebilirsiniz.

Instant YouTube Blocker yüklediğiniz bilgisyaardaki YouTube erişimini tek bir tıklamayla kapatmanıza yardımcı olan ücretsiz bir YouTube engelleme ve YouTube kapatma programıdır.

YouTube video servisi eğlenceli zaman geçirmemize ve favori müzik parçalarını dinlememize yardımcı olsa da çalışırken veya ödev yaparken verimliliğimizi büyük ölçüde düşürebilmektedir. Bu nedenden dolayı çoğu iş yerinde ve evde internet erişimini tamamen kesmek gibi çok da sağlıklı olmayan yöntemler geliştirilmektedir. Bu nedenle sadece problemin kaynağı olan YouTube'yi engelleyebilen bir program çok daha mantıklı bir çözüm olarak ortaya çıkmaktadır. İşte Instant YouTube Blocker bu ihtiyacınızı ücretsiz olarak karşılayacak başarılı bir programdır.

Program oldukça kolay kullanılabilmektedir. Tek yapmanız gereken Block YouTube tuluna tıklayarak engelleme işlemini başlatmaktır. Değişiklerin etkili olması için Chrome ve Firefox gibi tarayıcıları yeniden başlatmanız gerekmektedir. Benzer şekilde Unblock YouTube tuşuna tıklayarak engellemeyi kaldırabilirsiniz.

Not: Program kurulum esnasında tarayıcı anasayfanızı ve varsayılan arama motorunuzu değiştirebilecek ek yazılımlar yükleme önerisinde bulunmaktadır. Programı çalıştırabilmek için bu eklentileri yüklemenize gerek yoktur. Eğer bu eklentilerden etkilendiyseniz aşağıdaki yazılımlar ile tarayıcınızı varsayılan ayarlarına geri dönürebilirsiniz: