InstaPlace

InstaPlace

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 769
  • DOSYA BOYUTU 30.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici byss mobile

InstaPlace uygulamasını kullanarak Android mobil cihazlarınızda fotoğraflarınıza kolayca konum ve mekan bilgilerini ekleyebilirsiniz.

InstaPlace uygulaması, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ilginç ve kaliteli uygulamalar arasında yer alıyor ve kullanıcıların çektikleri fotoğrafların üzerine konum bilgilerini hoş temalarla birlikte ekleyebilmelerine olanak tanıyor. Ücretsiz olan uygulamanın arayüzü ve kolay kullanılır bir şekilde hazırlanmış ve konum bilgilerini eklemek oldukça basit ve hızlı bir şekilde gerçekleşiyor.

Uygulamayı kullanarak bir fotoğraf çektiğinizde, Facebook ve FourSquare servislerinin konum bilgilerinden faydalanılarak hangi mekanda bulunduğunuz belirleniyor ve daha sonra bu konumun bilgisi fotoğrafın üzerine işleniyor. İşlenen konum bilgileri sadece yazı olarak belirtilmiyor ve uygulama içerisinde bulunan çeşitli temalar kullanılarak fotoğraflar daha renkli hale getiriliyor. Böylece arkadaşlarınızla paylaştığınız fotoğrafların çok daha renkli ve anı barındırır bir hale gelmesi sağlanıyor.

Geçmişte çekmiş olduğunuz fotoğraflara konum bilgisinin eklenebilmesi ise uygulamanın en güzel özelliklerinden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Zira geçmişteki fotoğrafların EXIF bilgilerine GPS konum bilgilerinin de işlenmesi seçeneğini seçtiyseniz, burada bulunan GPS bilgilerinden fotoğrafların nerede çekilmiş olabileceğine dair tüm bilgiler elde ediliyor ve fotoğraflara işleniyor.

Her ne kadar arayüzünde reklamlar olsa da bunların çok rahatsız edici olmadığını da belirtmek gerek. Dileyen kullanıcılar pro versiyonu uygulama içerisinden satın alarak bu reklamları ortadan kaldırabilirler. Konum bilgilerine ek olarak fotoğrafların üzerine yazmak istediklerinizi de yine hoş temalar sayesinde yazabilirsiniz.

Yenilikçi ve farklı bir fotoğraf çekme deneyimi elde etmek isteyen kullanıcıların kesinlikle göz atmak isteyebilecekleri uygulamalardan birisi olduğuna inanıyorum.