InstaQuote

InstaQuote

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,614
  • DOSYA BOYUTU 39 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Red Cactus LLC

InstaQuote uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızda resimlerinize yazılar ekleyebilirsiniz.

InstaQuote uygulaması, Android cihazlarınızı kullanarak resimleriniz ve fotoğraflarınız üzerine yazılar yazmanızı, daha sonra da Instagram hesabınızda paylaşmanızı sağlayan ücretsiz ve kullanışlı uygulamalar arasında yer alıyor ve kolay kullanılır yapısına rağmen oldukça fazla özelliğe sahip olmasıyla dikkatleri çekiyor.

Uygulamada hazır olan onlarca farklı şablonu kullanarak anında en güzel görünümü elde edebiliyor ve yazılarınızı ekledikten sonra parlaklık ayarları, renk ayarları ve doygunluk ayarları gibi pek çok konuda ufak ayarlamalar yapabiliyorsunuz. Uygulamada katmanlı bir yapı tercih edildiği için her bir elementi farklı katmanlara ekleyebilir, böylece ince ayarlarınızı yaparken farklı ayarları farklı katmanlara uygulayacak daha renkli bir görünüm elde edebilirsiniz.

Ayrıca sadece yazılar kullanarak bir resim hazırlamak istiyorsanız, bu resmi daha ilgi çekici hale getirebilmek için uygulama içerisinde hazır gelen arkaplanlardan bir tanesini de kullanabilirsiniz. Kelimelerin fontlarını ve renklerini değiştirme, boyutlarını küçültme ve büyütme gibi temel yazı düzenleme olanakları da InstaQuote'ta mevcut.

Aynı zamanda Instagram paylaşım butonu direkt olarak uygulama içerisinden erişilebilir durumda ve dilerseniz Facebook ile Twitter üzerinden de yazılı resimlerinizi paylaşma şansınız var.