Interactive Calendar

Interactive Calendar

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,310
  • DOSYA BOYUTU 11.42 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici CSoftLab

Interactive Calendar masaüstünüzde kullanabileceğiniz çok fonksiyonlu bir takvim uygulamasıdır.

Interactive Calendar kişisel ve iş yaşantınızda yerine getirmeniz gereken görevleri belirli bir düzene koyabilmeniz için tasarlanmış kullanışlı, güvenlir bir masaüstü takvim ve planlama programıdır.

Etkileyici özelleştirme seçenekleri ve uygun bir görev yöneticisiyle birlikte çok fonksiyonlu takvimi birarada sunan uygulama, içerisinde günlük işlerimiz için kullandığımız birçok aracı barındırmaktadır.

Piyasadaki rakiplerinin aksine bu takvim yazılımı Windows temanızın ayrılmaz bir parçası haline gelecek. Masaüstünüzde görüntülenen takvim uygulaması adeta bir duvar kağıdı gibi görüntülenecek ve masaüstünüzde yaptığınız işlemleri hiçbir şekilde engellemeyecek ama istediğiniz zaman masaüstünüzdeki takvim üzerinde herhangi bir güne tıklayarak o güne görev atayabilir veya not düşebilirsiniz.

Yine piyasadaki rakiplerine nazaran çok daha hızlı çalışan uygulama bilgisayarınızın sistem kaynaklarını çok düşük seviyelerde kullanmakta. Bu nedenle herhangi bir takılma veya kilitlenmeye sebebiyet vermemekte.

Interactive Calendar'ın güzel özelliklerinden bir diğeride tamamen özelleştirilebilir olması. Masaüstü renk düzeniniz doğrultusunda takviminizi istediğiniz gibi özelleştirmek tamamen sizin elinizde. Renk, hücre düzeni, ekran konumu, saydamlık, yazı tipi, gölgeler, hücre aralığı ve daha fazla özelliğin tamamını düzenleyebilirsiniz.

Görev tanımları düzenlemek için kullanılan dahili metin editörü yazım denetimi ve RTF biçimlendirmelerini destekler. Bu sayede notlarınızın içerisine karakterler, resimler, tablolar ve web kaynaklarına bağlantılar ekleyebilirsiniz.

Yapmanız gereken işleri ve yerine getirmeniz gereken görevleri kolayca takip etmek için bir takvim ve not alma uygulamasına ihtiyacınız varsa Interactive Calendar'ı mutlaka denemelisiniz.