İnternet Gezgini

İnternet Gezgini

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,396
  • DOSYA BOYUTU 2.22 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mehmet Akın

İnternet Gezgini, bilgisayarınızı kullanarak internet üzerinde sörf yaparken kullanabileceğiniz oldukça faydalı ve etkili bir gezgindir.

İnternet Gezgini, internet üzerinde günlük yaşamda en çok kullandığımız adreslere kolayca tek bir tıklama ile ulaşmamızı sağlayan ücretsiz bir internet gezginidir.

Programı indirdiktwen sonra giriş yaparak, Facebook, Google ve YouTube gibi çok kullanılan internet sitelerine rahat bir şekilde giriş yapabiliyorsunuz. En çok kullanılan bu sitelerin yanında, Gmail , Hotmail ve Yahoo e-posta adreslerinize, Yandex'ede tek bir tıklama sayesinde giriş yapabiliyorsunuz.

İnternet üzerinde sıkça gezinti yapanların severek kullanabileceği İnternet Gezgini'nin yaptıkları bunlarla sınırlı değil. İnternet üzerinde günlük ihtiyaç duyduğumuz haber siteleri, radyo ve TV siteleri, alışveriş siteleri, dizi ve film siteleride sadece tek tık uzağınızda.

En popüler internet tarayıcıları olan Google Chrome ve Mozilla Firefox'un sahip olduğu özellikler her ne kadar internet kullanımımızı kolaylaştırsa bile, İnternet Gezgini ile bir çok sık kullanılan siteye hızlı ve kolayca giriş yapabiliyoruz.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz İnternet Gezgini programını mutlaka denemenizi tavsiye ederim.