Internet Turbo

Internet Turbo

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 173,330
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Internet Turbo

Internet Turbo sayesinde internet bağlantınızın performansını ve hızını %300'lere kadar arttırabilirsiniz.

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Dilerseniz Hızlandırıcı kategorisinden alternatif programlara göz atabilirsiniz.

Internet Turbo veri transferlerinin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak ve internet bağlantınızı daha verimli şekilde kullanabilmeniz için bilgisayarınızın ağ ayarlarını optimize eden başarılı bir yardımcı programdır.

Internet Turbo yardımıyla internet bağlantınızı optimize ederek %200 hatta %300'lere varan gözle görülür hız ve performans artışı elde edebilirsiniz. Böylelikle kullandığınız internet bağlantısını en verimli şekilde kullanabilirsiniz.

Programın ayarlarını elle istediğiniz şekilde yapabileceğiniz gibi isterseniz programın sizin için otomatik ayarları kullanmasına da izin verebilirsiniz. Internet Turbo Lan, ISDN, kablo, xDSL ve dial-up bağlantılarının tamamnını desteklemektedir. Aynı zamanda program içerisinde Windows ayarlarınızı geri yüklemenize olanak tanıyan entegre bir yedekleme programı da dahildir.

Internet Turbo ile internet performansınızın artışına doğru orantılı olarak çevrimiçi olarak kullandığınız diğer programların da performanslarında yükselme olacaktır. Ayrıca sık sık internet kopmaları yaşıyorsanız, program ile bunun da önüne geçebilirsiniz.