Inverted Image

Inverted Image

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,519
  • DOSYA BOYUTU 1.37 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Zxt2007

Windows için Inverted Image programı, resimlerinize yansıma efekti vermenizi sağlayan bir programdır.

Windows için Inverted Image programı, resimlerinize yansıma efekti vermenizi sağlayan bir programdır.

Inverted Image programıyla resimlerinize hoş bir efekt vermek için onlara yansıma görüntü ekleyebilirsiniz. Böylece resimleriniz tamamen farklı görünecektir. Tam sürümü ücretsiz olan bu yansıma görüntü oluşturma aracı sayesinde başka efekt verme yöntemleri arayarak yorulmayacaksınız.

Bu araç hızlı, kolay ve güçlü bir görsel işletim yazılımıdır. Bu yazılım, fotoğraflarınızda kolayca bir dalga efekti gibi, su efekti içinde yansıyan bir akis, bir görüntü oluşturabilir. Bunun sonucunda harika resimler yaratmış olursunuz.

Inverted Image programı, çok sayıda resim dosyası formatını destekler. Bunlar içinde BMP, JPG, GIF, PNG, TIFF, TGA, PSD ve benzeri gibi çok sayıda popüler resim dosya formatı da bulunmaktadır. Ayrıca bu program görselde oluşturduğunuz yansımanın konumunu, boyutunu, şeffaflığını, rengini ve tüm özel efektlerini belirleyerek ayarlamanızı sağlar. Böylece resminizde istediğiniz boyutta ve konumda yansıma efekti elde etmiş olursunuz. Basit tasarımlı, kullanımı kolay ve yenilikçi arayüze sahip olan bu Inverted Image programını kullanırken teknik bir bilgiye sahip olmanız da gerekmez.