IRBoost Gate

IRBoost Gate

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 6,683
  • DOSYA BOYUTU 16.6 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici IRBoost

İnternet paketlerindeki gereksiz verileri ortadan kaldırarak bağlantının hızlandırılmasını sağlayan ücretsiz bir program.

IRBoost Gate programı, bilgisayarınızın internet bağlantı hızından memnun değilseniz kullanabileceğiniz bir internet hızlandırma programı ve özellikle yavaş olan bağlantıların biraz daha iyi hale getirilmesi için kullanılabiliyor. Zira programın yarattığı hızlanma, hali hazırda hızlı olan bağlantılarda çok farkedilmeyecektir ancak yavaş internet bağlantısına sahip olanlar aradaki farkı kolayca anlayabilirler.

Program hem ücretsiz olarak sunuluyor hem de kolayca kullanılabilecek basit bir arayüzden oluşuyor. Kullanırken herhangi bir teknik bilgi gerektirmediği için zorlanmadan internet hızlandırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Temel olarak internet üzerinden gönderilen veri paketlerinin üzerindeki gereksiz bilgileri ortadan kaldıran ve böylece paketlerin daha hızlı aktarımını sağlayan program, böylece gereksiz bekleme ve gecikmelerin önüne geçiyor. Hem hiç bir ayar yapmadan çalışmaya hem de detaylı ayarlara imkan tanıması sayesinde her düzey kullanıcı programın faydalarından istifade edebilir.

Programı kullanırken verileriniz programın kendi sunucusu üzerinden aktarılıyor ve böylece tüm gereksiz bilgiler daha sizin bilgisayarınıza ulaşmadan sunucuda eleniyor. Eğer bu konuda güvenliğinizden şüphe ediyorsanız her bir bağlantı için proxy kullanılmasını da sağlayabiliyorsunuz. Aynı zamanda internet trafiğini gözleyebilmeniz için de ufak bir destek sunan program sayesinde bağlantınızın genel durumunu inceleyebilirsiniz.