iRotate

iRotate

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,624
  • DOSYA BOYUTU 0.11 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici EnTech Taiwan

Bilgisayarınızın ekranında görüntülenenleri döndürmek için bu ücretsiz ve kullanımı kolay programı deneyebilirsiniz.

iRotate programını kullanarak Windows kullanan bilgisayarınızın görüntüsünde değişiklikler yapma imkanınız oluyor. Özellikle ekranınızı döndürmek istediğinizde ancak video sürücülerinizde gerekli seçenekleri bulamadığınızda kullanabileceğiniz program böylece hemen döndürme işlemlerini tamamlıyor. Ayrıca çok basit bir şekilde hazırlanmış yapısı sayesinde hiç zorluk çekmeden programa alışacağınıza eminim.

Temel olarak görev çubuğunda bekleyen programın başka bir arayüzü mevcut değil ve tüm işlemleri buraya tıklayarak gerçekleştirmeniz gerekiyor. Görüntü biriminiz hakkında teknik bilgiler, görüntü özellikleri, görüntü döndürme yetenekleri ve kısayolları sayesinde tüm işlemler en hızlı şekilde tamamlanıyor. Program ikonuna çift tıklarsanız direkt olarak Windows’un kendi görüntü yöneticisine de ulaşabiliyorsunuz.

Eğer yazıları ve diğer görüntülenen nesneleri de daha büyük yahut küçük yapmak isterseniz yine iRotate’in yeteneklerinden faydalanabilirsiniz. Farklı derecelerde mevcut olan döndürme seçenekleri ve neredeyse hiç sistem kaynağı tüketmemesi sayesinde tercih edebileceğiniz ücretsiz bir program olduğunu söyleyebilirim.