Monitor Asset Manager

Monitor Asset Manager

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 694
  • DOSYA BOYUTU 0.68 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici EnTech Taiwan

Eğer sahip olduğunuz monitörler hakkında detaylı teknik bilgiler almak isterseniz bu programı kullanabilirsiniz.

Monitor Asset Manager programı hem basit hem de kolay kullanılır bir arayüze sahip monitör yönetme uygulaması. Program sahip olduğunuz monitörlere dair bilgileri size sunabiliyor ve birden fazla monitörü aynı anda analiz edebiliyor. Özellikle çoklu ekranlarla uğraşmak zorunda olacakların faydalı bulacakları program hız konusunda da bir sıkıntı yaşatmıyor.

Pek çok benzer programın aksine kayıt defterinde yer alan bilgileri önünüze getirmek yerine, direkt olarak monitörlere gerekli bilgileri almak için ulaşan program, monitörler hakkındaki pek çok detayı size sunuyor. Bunlar arasında monitör rengi, zamanlama karakteristikleri ve seri numaraları gibi bilişim sistemleri yöneticileri için gerekli olabilecek bilgiler yer almakta.

Uygulamanın sunduğu raporlar görüntü cihazlarınızın görüntü detayları ile yetenekleri hakkında iyi bir referans noktası oluyor. Aynı zamanda monitörünüzü alırken size verilen bilgiler ile gerçekten cihazdaki bilgilerin tutup tutmadığını yine bu basit ve anlaşılır programı kullanarak kontrol edebilirsiniz.