WinHue

WinHue

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 906
  • DOSYA BOYUTU 1.53 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Pascal Pharand

WinHue sayesinde Philips monitörünüzün renk ve doygunluk ayarlarını en hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

WinHue programı sayesinde Philips monitör sahibi olan bilgisayarınızın hue yani renk tonu ayarlamalarını kolayca yapabilirsiniz. Philips'in kendi monitör ayarlarında bunu gerçekleştirmek biraz zor olduğu için WinHue'yi kullanmanız çok daha iyi ekran görüntü sonuçları almanızı sağlayacaktır ve bilgisayarınızı daha keyifli kullanma şansınız doğacaktır.

Programı kullanabilmek için Philips Hue System sahibi bir monitörünüzün olması gerekiyor. Daha sonra programın kolay kullanılır arayüzünden ışıklandırmaları, grupları seçebilir, renk parlaklığını ayarlayabilir, renk sıcaklığını değiştirebilir ve doygunluğu da düzenleyebilirsiniz. Dilerseniz zamanlı olarak farklı ayarların uygulanmasını da sağlayabilir ve böylece gece gündüz döngüsü boyunca monitörün optimal görüntü sunmasını garanti altına alabilirsiniz.

Eğer bilgisayarınızın ekran kartı sürücüsünün ayarlarına da girerseniz benzer ayarlamaların yapılabildiğini göreceksiniz fakat WinHue bu konuda çok daha gelişmiş bir arayüzü ve ince detayı tamamen ücretsiz olarak sunabiliyor. Philips monitör sahiplerine önerebileceğim faydalı uygulamalar arasında yer alıyor.