iSkysoft Phone Transfer

iSkysoft Phone Transfer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 485
  • DOSYA BOYUTU 0.77 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici iSkysoft Studio

iSkysoft Phone Transfer, Android, iOS ve Symbian telefonlar arasında telefondan telefona dosya transferi yapabilmenizi sağlayan çok yararlı bir program.

iSkysoft Phone Transfer, bilgisayarınızı kullanarak telefondan telefona dosya transferi yapmanızı kolaylaştıran ve işlemlerinizi çok daha hızlı gerçekleştirmenizi sağlayan yararlı ve başarılı bir program.

Android, iOS ve Symbian işletim sistemi ile çalışan akıllı telefonlar üzerinde kullanabileceğiniz programı bilgisayarınıza kurarak dosya transferlerinizi rahatlıkla yapabiliyoesunuz. Programın en güzel özelliklerinden bir tanesi farklı işletim sistemleri arasından dosya transferi yapabilmenizi sağlıyor olması. Böylece Android iOS'a ya da tam tersi durumda bir geçiş yaparken tüm önemli dosya ve verilerinizi kolayca aktararak akıllı telefon deneyiminize kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.

İletişim bilgileri, mesajlar, fotoğraflar, müzik, videolar, uygulamalar, arama kayıtları ve takvim verilerinin tamamını transfer eden programı ihtiyaç duymanız halinde mutlaka denemelisiniz diye düşünüyorum.

Dosya transferi dışında yedekleme ve geri kurtarma özelliklerine de sahip olan iSkysoft Phone Transfer, cihazlarınızın başına bir şey gelmesi durumunda tüm verilerinizi yedeklediğiniz şekilde geri getirebiliyor. Standart versiyonu ücretli olan bu programın deneme sürümünü ücretsiz olarak indirip kullanıp deneme fırsatını kaçırmayın derim.