İstanbul İzle (Live Cams)

İstanbul İzle (Live Cams)

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,622
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ersin Gülbahar

İstanbul İzle (Live Cams) ile İstanbul görüntülerini cep telefonunuzdan izleyebilirsiniz

İstanbul İzle (Live Cams) kullanıcılara İstanbul görüntülerini cep telefonları üzerinden takip edebilme imkanı veren bir mobil uygulamadır.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir uygulama olan İstanbul İzle (Live Cams) ile internet bağlantınızı kullanarak İstanbul'un çeşitli yerlerini mobil cihazınız üzerinden izleyebilirsiniz. Canlı görüntülere yer veren İstanbul İzle (Live Cams) sayesinde dilediğiniz anda, dilediğiniz yerde İstanbul'un çeşitli noktalarının görüntülerine ulaşabilirsiniz.

İstanbul İzle (Live Cams)'deki görüntüler oldukça yüksek kaliteli. Uygulama HD kalitede görüntülere yer vermekte. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne ait kameralardan alınan bu görüntülere uygulamanın basit anlaşılabilir kullanıcı dostu arayüzü ile kolayca erişebilirsiniz.

İstanbul İzle (Live Cams) uygulaması sadece İstanbul görüntülerine yer vermemekte. Uygulamada İstanbul haricinde İzmir, Antalya, Çankırı, Rize, Sivas, Mersin, Denizli, Gümüşhane ve Konya'dan da görüntülere yer veriliyor ve kullanıcılara bu illerdeki farklı noktaları izleme imkanı veriliyor. Ayrıca Almanya, Japonya ve İngilte de yurtdışından izlenebilecek noktalar olarak uygulamada yer almakta.

İstanbul İzle (Live Cams) kullanarak işyerinizi, dükkanınızı veya evinizi uygulama aracılığıyla takip edebilir, yolculuk edeceğiniz güzergahtaki trafiği canlı olarak görüntüleyebilirsiniz.