Jahshaka

Jahshaka

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 9,726
  • DOSYA BOYUTU 15 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici The Jahshaka Project

Açık kaynak kodlu, gelişmiş özelliklerle donatılmış OpenGL tabanlı bir video düzenleme aracı.

Jahshaka açık kaynak kodlu bir gerçek zamanlı video düzenleme ve efekt sistemi. Jahshaka OpenGL gücünün avantajlarından ve OpenLibraries'in kullanıcalara verdiği ileri seviye performanslardan yararlanıyor.

Hayal edin! Gerçek zamanlı efektler uygulayabileceğiniz, esneklik ve hızla düzenleme yapabilceğiniz, limitsiz özellikle animasyonlar uygulayabileceğiniz, video taşınmasında boyama ve dizayn yapabilceğiniz, profesyonellerin kullandığı araçlarla müzikler yaratabilceğiniz, istediğiniz formatta ve istediğiniz çözünürlükte çalışabileceğiniz ücretsiz bir video düzenleme aracı hayal edin! İşte tam karşınızda ... dosyalar, projeler, klipler sizin ağınızda ve tüm dünyada paylaşımda.

Tüm kullanıcılar tek bir açık kaynak uygulaması kullanıyor, tüm çalışma platformlarında çalışan kodların sizin olduğu bir yazılım.

Herkes kendisine Adobe Premiere gibi pahalı bir video düzenleme yazılımı satın alamayabilir. Jahshaka bu kullanıcılara yardımcı olma amacında. Proje olarak yürütülen bu yazılımda oynatıcı ve çeşitli efektlerde modüllerde bulmak mümkün.

Uyarı! Program OpenGL 1.5 kurulumuna ihtiyaç duyuyor.