Jigsaw Puzzles

Jigsaw Puzzles

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 47
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gismart

Jigsaw Puzzles, Android cihazlar üzerinde oynayabileceğimiz bir yapboz oyunu.

Jigsaw Puzzles, Android işletim sistemi taşıyan tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynayabileceğimiz bir yapboz oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebilecğeimiz bu oyunda karşımıza tam tamına 100'den fazla yapboz çıkıyor ve bunları her biri farklı zorluk seviyelerine sahipler.

Oyunun genel mantığı gerçek hayatta oynadığımız yapbozlardan farklı değil. Hayvanlar, köpekler, çiçekler, doğa, sualtı, şehirler, kumsallar, boyamalar ve kediler gibi farklı kategorilerden bir tanesini seçerek içerisindeki yapbozları tamamlamaya başlayabiliyoruz. Becerilerimize göre seçebileceğimiz 8 farklı zorluk seviyesi mevcut. İlk başlarda biraz pratik yapmak istiyorsanız düşük seviyeleri seçmeniz gerekiyor.

Jigsaw Puzzles'ın en iyi özelliklerinden birisi de oyunseverlere kendi resimlerini ekleyebilme şansı tanıyor olması. Bu özelliği kullanarak kendi seçeceğimiz bir resmi yapboz olarak karşımıza alabiliyoruz.

Oyunda sergilediğimiz performansa göre başarımlar kazanma şansımı var. Buna ek olarak kaydettiğimiz ilerlemeyi saklayabiliyor ve daha sonra kaldığımız yerden devam edebiliyoruz. Yapbozlarla ilgilenmekten keyif alıyorsanız Jigsaw Puzzles'a göz atmanızı tavsiye ediyorum.